Aizvadīts seminārs “Fitness bez robežām”

NAC Latvia - Kurzeme NAC Latvia - Kurzeme, Seminārs

Šī gada 26. maijā “Olymp Sports” telpās tika rīkots seminārs “Fitness bez robežām”. Seminārs norisinājās “NAC Latvia – Kurzeme” ar Liepājas pilsētas atbalstu organizētās atklāto sacensību fitnesā un bodibildingā „Liepāja Classic 2018” ietvaros. Semināra mērķis bija veicināt cilvēku ar kustību ierobežojumiem pilnvērtīgāku integrāciju sabiedrībā, pievērsties aktīvam dzīves veidam, sniegt teorētiskus un praktiskus padomus treneriem.

Vieslektors Juris Kalniņš semināra laikā dalījās ar personīgo pieredzi, kas sniedza plašāku ieskatu, cilvēkiem ar invaliditāti iesaisti, ne tikai fitnesā, bet citās sportiskās aktivitātēs. J.Kalniņš izskaidroja ar kādiem sarežģījumiem, grūtībām, kas būtu jāņem vērā, lai uzlabotu saskarsmi un treniņprocesu gan ar cilvēkiem ratiņkrēslā, gan treneri. Tika demonstrēti praktiski vingrinājumi ar specifiku cilvēkiem ratiņkrēslos.

“NAC Latvia – Kurzeme” vadītājs Juris Dambītis izsaka milzīgu paldies vieslektoram Jurim Kalniņam, kā arī visiem kas bija ieradušies uz šo semināru.

Pateicamies par atbalstu Liepājas pilsētai, LU, RSU, portālam inpass.lv un iesaistītajiem Liepājas sporta klubiem.