Liepājā sestdien norisināsies atklātais čempionāts fitnesā un bodibildingā

NAC Latvia - Kurzeme NAC Latvia - Kurzeme, Sacensības

Sestdien, 9. jūnijā, Liepājas Latviešu biedrības nama zālē pulksten 13 norisināsies sporta biedrības “NAC Latvia – Kurzeme” organizētas atklātās sacensības fitnesā un bodibildingā „Liepāja Classic 2018”, kas mūsu pilsētā pulcēs fitnesa un bodibildinga atlētus gan no citām Latvijas pilsētām, gan Lietuvas, Igaunijas, Polijas.

Čempionāta mērķi ir bodibildinga un fitnesa popularizēšana starp Latvijas iedzīvotājiem, veselīga dzīvesveida popularizēšana, jauniešu piesaistīšana aktīvam dzīvesveidam, tostarp kultūrisma un atlētiskā fitnesa nodarbībām.

Sacensībās rūpīgi trenētos augumus demonstrēs gan vietējie, gan spilgtākie Baltijas un pasaules bodibildinga un fitnesa titulu ieguvēji. Arī Liepāju sacensībās pārstāvēs vairāki sportisti.

Čempionātā piedalīsies arī nopelniem bagātais Aivars Grigjānis, kurš ir Latvijas, Lietuvas, Baltijas un Eiropas absolūtais čempions, kā arī top 3 pasaules līmeņa atlēts savā disciplīnā. Paredzams, ka sportistam šajā čempionātā īstu konkurenci sastādīs Lietuvas pārstāvis Pjotrs Sevčenko (Piotr Sevcenko). “Liepāja Classic 2018” kā sieviete kultūriste uzstāsies latviete Marija Ozola. Šādas atsevišķas kategorijas sacensībās izdalītas nav, bet skatītājiem tiks dota iespēja vērot M. Ozolas paraugdemonstrējumus.

Sacensību starplaikos uzstāsies un skatītājus priecēs fitnesa kluba “Libava Sports” šova deju grupa “Grafika”. Pasākuma laikā savus ražojums prezentēs arī apģērbu ražotājs “MORDEK”, kas jau vairāk kā 15 gadus ražo un tirgo bodibildinga sporta  apģērbu  visā pasaulē.

Lai sacensībās piesaistītu jauniešus, šogad tika izveidota jauna vīriešu bodibildinga kategorija – “Bodybuilding Juniors”, kurā varēs startēt jaunieši no 1995. līdz 1998. dzimšanas gadam.

Ikviens interesents aicināts apmeklēt pasākumu klātienē un atbalstīt sportistus, kā arī  smelties sev iedvesmu un motivāciju saviem sportiskajiem sasniegumiem un personīgajām uzvarām.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā, kā arī mājaslapā bilesuparadize.lv. Biļetes cena 6 EUR. Bērniem līdz 14 gadiem ieeja bez maksas.

Atklātās sacensības fitnesā un bodibildingā „Liepāja Classic 2018” organizē sporta biedrība “NAC Latvia-Kurzeme” ar Liepājas pilsētas atbalstu.

“Liepāja Classic” dalībnieku pieteikšanās anketa, cita informācija un fotogrāfijas par fitnesa un bodibildinga sacensībām, treneriem un aktualitātēm meklējamas mājaslapā nackurzeme.lv.

Foto: Boris Simson Photography